Darmowa wysyłka!

30 dni na zwrot lub wymianę

Dwuletnia gwarancja

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU WWW.EXPERTIME.PL - wersja skrócona

 

 Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.expertime.pl jest EXPER Sp. z o.o., ul. Puławska 465 02-844 Warszawa, REGON: 382539852, NIP: 951-247-82-58.
 2. Firma EXPER Sp. z o.o. działa zgodnie z kodeksem dobrych praktyk o którym mowa w Ustawie o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 r.
 3. Sklep internetowy expertime.pl oferuje nowe, sprawne produkty od dystrybutorów oraz produkty z wadami fabrycznymi i śladami użytkowania, które są dokładnie opisane przy każdym produkcie.
 4. Wszystkie ceny w sklepie expertime.pl wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 5. Obsługa sklepu internetowego expertime.pl kontaktuje się z Klientem poprzez e-mail lub telefonicznie.
 6. Dane kontaktowe sklepu internetowego expertime.pl

  tel.: 531-476-078 (10.00-14.00)
  email: biuro@expertime.pl

 

Zamówienia

 1. Zamówienia poprzez sklep internetowy można składać 24h na dobę.
 2. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta zostaną rozpatrzone następnego dnia roboczego.
 3. Główne cechy produktów (opis produktu, funkcje) dostępne są na karcie produktu. Klient może się z nimi zapoznać przed złożeniem zamówienia.
 4. Klienci dokonujący zakupów w sklepie expertime.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.
 5. Sklep expertime.pl akceptuje następujące formy płatności: przelew, e-przelew, karta kredytowa, pobranie.
 6. Zamówienie z formą płatności "DotPay", "blik", "pobranie" pociąga za sobą obowiązek zapłaty.
 7. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub jego części, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ustalone zostaną wspólnie dalsze działania takie, jak np. zaproponowanie zakupu podobnych produktów, wydłużenie czasu oczekiwania, częściowa realizacja lub w ostateczności anulowanie zamówienia.
 8. Zegarki objęte wyprzedażą stanowią końcówki kolekcji lub nadwyżki magazynowe, mogą być dostępne tylko w ograniczonych ilościach.
 9. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski, za pośrednictwem firm kurierskich DPD i InPost.
 10. Sklep expertime.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru w przypadku błędnego lub niepełnego podania adresu przez Klienta.
 11. Wysyłka zamówionych towarów następuję w ciągu 24h od złożenia zamówienia (w dni robocze). Przewidywany czas dostawy zamówionego towaru wynosi 1 dzień roboczy. W dniach 18-24 grudnia czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu do 3 dni roboczych.
 12. W chwili odbioru paczki, w przypadku widocznych śladów jej uszkodzenia lub naruszenia folii firmowych, należy sporządzić protokół z uwagami dotyczącymi stanu przesyłki.
 13. Po transakcji sprzedaży sklep upoważniony jest przesłać na adres e-mailowy Klienta zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej z serwisu Ceneo.pl. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Klient może dobrowolnie wypełnić ankietę.

 

Gwarancja i reklamacje

 1. Wszystkie produkty nowe dostępne w sklepie expertime.pl objęte są 24-miesięczną gwarancją. Produkty z wadami fabrycznymi lub śladami użytkowania posiadają 12-miesięczną gwarancję.
 2. Naprawy realizowane są w naszym serwisie.
 3. Zgodnie z art. 577 KC gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
 4. W przypadku reklamacji odnośnie wad jakościowych, ilościowych lub merytorycznych Klient zobowiązany jest do kontaktu z Działem Obsługi Klienta sklepu expertime.pl.
 5. Adres reklamacyjny:

  EXPER Sp. z o.o.
  ul. Puławska 465
  02-844 Warszawa
 1. Wysyłając zegarek na naprawę gwarancyjną należy dołączyć protokół reklamacyjny dostępny tutaj: POBIERZ
 2. Naprawy realizowane są do 21 dni roboczych.
 3. Koszt wysyłki do serwisu pokrywa Kupujący.

 

Odstąpienie od umowy

 1. Towar zakupiony w sklepie internetowym expertime.pl można zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Koszty odesłania towaru pokrywa kupujący.
 2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi zostać zwrócony w fabrycznym opakowaniu wraz z oryginalnym dokumentem zakupu oraz kartą gwarancyjną.
 3. Powyższy pkt.1 nie ogranicza prawa ustawowego. Zgodnie z art. 27 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorcy, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art. 35.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy jest ona uznana za niezawartą. Zakupiony towar należy zwrócić na adres:

  EXPER Sp. z o.o.
  ul. Puławska 465
  02-844 Warszawa

  Do przesyłki należy dołączyć Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: POBIERZ
 5. Wszystkie dokonywane przez Klienta płatności zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 

Ochrona danych osobowych

 1. Klient dokonując zamówienia w sklepie internetowym expertime.pl wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez EXPER Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży.
 2. Użytkownik sklepu, niezależnie od możliwości złożenia zamówienia, posiada możliwość zapisania się na wysyłany drogą e-mailową Newsletter, zawierający informacje marketingowe. Zapisanie się na Newsletter jest całkowicie dobrowolne i nie jest powiązane ze zgodą na jakąkolwiek inną interakcję sklepu z użytkownikiem, w szczególności z zawarciem umowy.
 3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, z wyjątkiem danych udostępnianych jednorazowo i doraźnie przewoźnikom w celu dostarczenia zamówionej przesyłki lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

 

Pełna wersja regulaminu: POBIERZ

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl