Darmowa wysyłka!

30 dni na zwrot lub wymianę

Dwuletnia gwarancja

Zwroty i wymiany

ZWROTY

 

Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. r.poz. 827 ze zm.) zwrot zakupionego towaru w sklepie internetowym jest możliwy w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.
Natomiast kierując się dobrem naszych Klientów, w sklepie expertime.pl czas na zwrot zakupionego towaru wynosi aż 30 dni od daty otrzymania przesyłki!

 

Zgodnie z prawem zwrot pieniędzy będzie wykonany w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.
Jednakże staramy się jak najszybciej zwrócić Klientowi pieniądze i zwykle wykonujemy przelew w ciągu 2-3 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.

 

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, a koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

 

Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia zwrotu pieniędzy i odesłania zakupionego towaru w przypadku, gdy jego zniszczenie lub uszkodzenie będzie uniemożliwiało jego dalszą sprzedaż jako towaru nowego.

 

W przypadku zwrotu skróconego zegarka należy dołączyć luźne ogniwa. Kwota przelewu będzie pomniejszona o 10% od ceny zakupu. Natomiast jeżeli Klient zwróci skrócony zegarek z ogniwami założonymi na własny koszt i bez śladów użytkowania, nie potrącamy 10%.

 

Przy zwrocie prosimy o dołączenie do przesyłki formularza odstąpienia od umowy:
POBIERZ

 

Przesyłki zwrotne należy kierować na adres:
EXPER Sp. z o.o.
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa 

 

 

WYMIANY

 

W sklepie expertime.pl nie ma problemu z wymianą zakupionego produktu na inny model. Wszelkie wymiany tego typu prosimy wcześniej zgłaszać drogą mailową na adres:

biuro@exper.pl

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl